ZAYIF AKIM SİSTEMLERİ

Zayıf Akım sistemleri, tüm yaşam alanlarında güvenlik, iletişim ve bilgi akışı için gerekli olan kurulumun düzenlenmesini ve geliştirilmesini sağlayan sistemlerdir.
Yangın algılama sisteminden, telefon santral sistemine kadar birçok çözümü, dünya standartlarında hizmet kalitesi ile müşterilerimize sunuyoruz.

DATA - NETWORK SİSTEMLERİ

İş akışını kolaylaştıran Data Network Sistemleri kablolamada profesyonel çözüm sunuyor, iş verimliliğini arttırıyor.

YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ

Bina ve endüstriyel yapıların, yangına karşı korunmasında ilk ve en önemli sistemlerden biri olan yangın algılama sistemleri ile yangını erken seviyede algılayıp, alarm ile ihbar vermesi ve çabuk müdahale imkanı sağlar. Can ve mal güvenliğini arttırır.

ACİL ANONS VE MERKEZİ MÜZİK SİSTEMLERİ

Geniş kitlelere acil durum anonslarının ve geri plan müzik yayınının yapılmasına olanak sağlayan acil anons ve merkezi müzik sistemleri; ofis binalarından otellere kadar birçok alanda kullanılmaktadır.

PROFESYONEL MÜZİK VE IŞIK SİSTEMLERİ

Profesyonel Müzik ve Işık Sistemleri ile son teknoloji ürünler kullanılarak, en iyi destek ve hizmet kullanıcıya ulaştırılır.

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Kartlı Geçiş Sistemi işyerlerinde, fabrikalarda tüm giriş-çıkış hareketlerinin denetlenmesini ve bilgisayar ortamına kaydederek detaylı denetleme/raporlama imkanı sağlanır.

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Güvenlik ihlalini engellemek amacıyla kurulan 7/24 kesintisiz olarak gözlem ve kayıt yapan kamera sistemleri ile işletmeniz güvence altında.

TELEFON SANTRAL SİSTEMLERİ

Telefon Santral Sistemleri günümüzde firmalar tarafından şirket içi haberleşmeyi gerçekleştirmek ve telefon kablolarının bağlanmasıyla birçok telefon arasında ücretsiz olarak iletişime geçmesine olanak tanıyor. 

MERKEZİ TV SİSTEMLERİ

Otel ve hastanelerde kontrollü bir yayın sunma imkanı sağlayan merkezi tv sistemleri ile çeşitli uydulardan alınan belirli sayıda TV ve Radyo kanalının tek bir merkezde toplanarak, TV kullanıcılarına sunuluyor.