YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Günümüzde yazılım sistemleri, konaklama, eğlence, gıda, otomotiv sanayisi, sağlık, şirket yönetimi, iletişim sistemleri, hava taşımacılığı gibi çok geniş alanlarda kullanılan bilgisayar sistemlerinin ve mobil cihazların çok önemli ve kritik bir parçasını oluşturmaktadır.

GEN Yazılım geliştirme ekibi, yazılım sistemlerinin mühendislik prensipleri çerçevesinde tasarımının yapılmasını, geliştirilmesini ve ürün haline getirilmesini hedefler.

WEB TABANLI UYGULAMALAR

Web tabanlı yazılımları geliştirme konusunda tecrübeli proje ekibi firmanızın istekleri doğrultusunda proje oluşturma aşamasından test aşamasına kadar tüm süreçleri adınıza yönetmektedir.

Proje ekibimiz; Proje Koordinatörü, Yazılım Geliştirme Uzmanları, Tasarım Uzmanları, Veri Tabanı Uzmanları, Sistem Destek Uzmanları, Arayüz Geliştirme Uzmanları gibi geniş bir kadroya sahip olup Windows, Linux, Android ve OSX platformlarında C, C++, C#, Delphi, ASP/ASPX, PHP, Go, Python, Java, XCode gibi yazılım dillerinde birçok projeye imza atmıştır.

MASAÜSTÜ YAZILIMLAR

Gen Technology Solutions Yazılım geliştirme ekibi, yazılım sistemlerinin mühendislik prensipleri çerçevesinde tasarımının yapılmasını, geliştirilmesini ve ürün haline getirilmesini hedefler.

Bilgisayar sistemleri ve mobil cihazlar günlük hayatın her alanında yoğun ve etkin bir şekilde kullanılmakta olduğundan, tüm disiplinlerde yazılım geliştirme uygulamaları geliştirilmektedir.

MOBİL UYGULAMALAR

Günümüzde hızla gelişen teknoloji, internet alışkanlıklarımızda köklü değişiklikler yaratmıştır. Bir çok insan artık bilgiye anında ulaşmayı istemektedir. Bu doğrultuda akıllı telefon ve tabletler dünyada ve ülkemizde çok ciddi kullanıcı kitlelerine sahip hale gelmiştir. Tüm gücünü internet ve geliştirilen mobil uygulamalardan alan bu popüler teknolojik cihazlar üzerinde çalışacak uygulamalar geliştirerek, aklınızdaki fikirleri digital dünyada hayata geçiriyoruz.

DATACENTER - CLOUD

Gen Technology Solutions profesyonel hosting çözümleri ile her türlü isteğinize yanıt verebilmektedir. 10 yıldır alanlarında en büyük firmalarda dahil bir çok müşterimize gururla bu hizmeti sunuyoruz. Türkiye, Avrupa ve Amerika lokasyon sunucu seçenekleri ile firmanız için en uygun çözümü sizlere getirmektedir. Full management hizmet anlayışı ile gönül rahatlığı ile işlerinizi profesyonellere emanet edebilirsiniz.