VERİ MERKEZİ HİZMETLERİ

Türkiye'deki hosting kavramını değiştiriyoruz! Butik hosting hizmeti ile sadece kurumsal firmalara hizmet veren firmamız, alanında profesyonel uzmanlari ile yılın 365 günü haftanın 7 günü 24 saat boyunca kesintisiz %99,9 hizmet garantisi ve sizlere çok özel hizmet seçeneklerimizle, daima işyerinizin internetteki güvencesi olmaya devam sözü veriyoruz.

CLOUD - BULUT ALTYAPI HİZMETLERİ

Bulut bilişim (Cloud computing) veya işlevsel anlamıyla çevrim içi bilgi dağıtımı; bilişim aygıtları arasında ortak bilgi paylaşımını sağlayan hizmetlere verilen genel ad. Bulut bilişim bu yönüyle bir ürün değil, hizmettir; temel kaynaktaki yazılım ve bilgilerin paylaşımı sağlanarak, mevcut bilişim hizmetinin; bilgisayarlar ve diğer aygıtlardan elektrik dağıtıcılarına benzer bir biçimde bilişim ağı (tipik olarak İnternet'ten) üzerinden kullanılmasıdır. 

SUNUCU KİRALAMA HİZMETLERİ

Gen Technology profesyonel hosting çözümleri ile her türlü isteğinize yanıt verebilmektedir. 10 yıldır alanlarında en büyük firmalarda dahil bir çok müşterimize gururla bu hizmeti sunuyoruz. Türkiye, Avrupa ve Amerika lokasyon sunucu seçenekleri ile firmanız için en uygun çözümü sizlere getirmektedir.

DOMAİN VE HOSTİNG HİZMETLERİ

Bugün GEN, hizmet verdiği 1000'in üzerinde domain ile birlikte, sayısı 100'ün üzerinde olan domain uzantısında da kurumunuzun isimlerini tescil edebilmektedir. Sizin için en uygun alan adını araştırıp bulup, firmanız veya şahsınız adına en iyi isim tescil edilebilmektedir. Domain tescil, takibi, yönetimi ve backorder ile domain alanında yapılacak her türlü işlemi sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.