SWİSSOTEL İZMİR BÜYÜK EFES HOTEL DİGİTAL SİGNAGE

Swissotel İzmir Büyük Efes Hotel Digital Signage
Swissotel İzmir Büyük Efes Hotel misafirlerine daha iyi hizmet sunabilmek için Gen Technology Solutions Digital Signage sistemini seçti.

Swissotel İzmir Büyük Efes Hotel’in isteği üzerine montajını yaptığımız lobi, resepsiyon ve toplantı salonlarına kurulan 41 ekran ile misafirler teknolojik hizmet anlayışı ile tanışıyor.  

Asansör içlerine yerleştirilen bilgi ekranlarıyla, misafirlerin otel içinde yönlendirilmesi sağlanıyor.  Otel içinde güncel toplantı listeleri paylaşımı yapan totemler, iç mimariyi teknoloji ile buluşturuyor.  Swissotel İzmir Büyük Efes Hotel’de, otel otomasyon yazılımları üreticisi Micros Fidellio ile gerçekleştirdiğimiz çalışma sayesinde Opera yazılımından alınan bilginin, DS sistemine otomatik entegrasyonu yapılarak bilgi akışının sürekliliği sağladık.

Opera Suite PMS sistemi ile satış ekibinin verilerini paylaştığı toplantılar, toplantı tarihinde otomatik olarak ekranlarda yayınlanıyor.  Swissotel İzmir Büyük Efes Hotel, Digital Bilgi Ekranı sistemiyle,  hazırladığımız otel konseptine uygun görsel ve tasarımları,  misafirlerine sunuyor.