ST.REGİS HOTEL İSTANBUL DİGİTAL SİGNAGE SİSTEMİ

St.Regis Hotel İstanbul Digital Signage Sistemi

St.Regis Hotel İstanbul, daha iyi hizmet amacıyla Gen Technology Solutions Digital Signage sistemini seçti. Misafirlerine kaliteli ve lüks hizmet sunmak isteyen St.Regis Hotel İstanbul, Digital Signage sistemiyle turizm sektörünün her geçen gün misafirlerine daha yenilikçi hizmet sunma yaklaşımını destekliyor. RSt.Regis Hotel İstanbul lobi, resepsiyon, asansör içi ve önü, toplantı salonları, WC ayna arkası gibi alanlara yerleştirdiğimiz toplamda 29 monitörle misafirlerin hayatını kolaylaştıran bilgiler aktarılıyor.

Aktive ettiğimiz DS toplantı modülü yazılımı ile lobiden itibaren toplantı bilgilendirme listesini misafirlerine sergileniyor. Böylece, konukların lobiden toplantı odalarına kolayca yönlendirilmesi sağlanıyor. Aynı zamanda toplantı salonlarının önüne yerleştirdiğimiz monitörler sayesinde toplantı bilgilerinin takibi de hızlıca yapılabiliyor.

Asansör üreticisi OTIS ile yaptığımız çalışma sayesinde, asansör kat sinyalleri monitör içine aktarıldı. Uygulamaya dâhil ettiğimiz asansör yazılımımız ile asansörün elektronik sistemlerinden gelen bilgi ile DS yazılımı entegrasyonu sağlandı.  Böylelikle, St.Regis Hotel İstanbul misafirleri, asansörlerde dahi güncel bilgilere erişebiliyor. Tüm sistemimiz OPERA yazılımı ile entegre olarak ve STARWOOD’un belirlemiş olduğu görsel standartlara uygun olarak çalışmaktadır.