RADİSSON BLU HOTEL PERA DİGİTAL SİGNAGE SİSTEMİ

Radisson Blu Hotel Pera Digital Signage Sistemi

 Radisson Blu Hotel Istanbul Pera, kurduğumuz Dijital Bilgi Ekranı sistemiyle misafirlerine ayrıcalıklı hizmet sunuyor.  Lobi, resepsiyon, asansör önü ve içi gibi aktif kullanım alanlarına yerleştirdiğimiz 28 adet monitör ile Radisson Blu Istanbul Hotel Pera, mimarisini teknolojiyle buluşturduk. Yaptığımız asansör içi ayna arkası uygulamasıyla, misafirleri otelin asansörlerinde hareketli görsellikle tanıştırdık.
 
Asansör üreticisi ve montaj firması ile yaptığımız organize çalışma sayesinde asansör kat sinyalleri monitör içine aktarıldı. Uygulamaya dahil ettiğimiz asansör yazılımımız ile asansörün elektronik sistemlerinden gelen bilgi, DS yazılımı entegrasyonu sağlandı.  Böylece Radisson Blu Hotel Istanbul Pera misafirleri, asansörlerde dahi güncel bilgilere erişebiliyor. Sisteme entegre DS sunucusu ile otel çalışanları, sistemi kolayca kullanıp ve kontrol edebiliyor. Aktive ettiğimiz DS yazılımı toplantı modülü ile lobide toplantı bilgilendirme listesi görüntülenmesi sağlanıyor.

Radisson Blu Hotel İstanbul Şişli’de olduğu gibi misafirler otel içinde kolayca yönlendiriliyor. Ayrıca toplantı salonları önlerinde yer alan monitörlerde toplantı bilgilerinin gösterilmesiyle Radisson Blu Hotel Istanbul Pera, misafirlerine teknolojiyle iç içe bir toplantı deneyimi yaşatıyor. Tüm sistemimiz REZIDOR’un belirlemiş olduğu görsel standartlara uygun olarak çalışmaktadır.