RADİSSON BLU HOTEL ISTANBUL ŞİŞLİ DİJİTAL BİLGİ EKRANI

Radisson Blu Hotel Istanbul Şişli Dijital Bilgi Ekranı

Radisson Blu Hotel İstanbul Şişli, daha iyi hizmet amacıyla Gen Technology Solutions Digital Signage sistemini seçti. Misafirlerine kaliteli ve lüks hizmet sunmak isteyen Radisson Blu Hotel İstanbul Şişli, Digital Signage sistemiyle turizm sektörünün her geçen gün misafirlerine daha yenilikçi hizmet sunma yaklaşımını destekliyor. Radisson Blu Hotel Şişli, lobi, resepsiyon, asansör içi ve önü, toplantı salonları, banyo içi ayna arkası gibi alanlara yerleştirdiğimiz toplamda 116 monitörle misafirlerin hayatını kolaylaştıran bilgiler aktarılıyor.

Aktive ettiğimiz DS toplantı modülü yazılımı ile lobiden itibaren toplantı bilgilendirme listesini misafirlerine sergileniyor. Böylece, konukların lobiden toplantı odalarına kolayca yönlendirilmesi sağlanıyor. Aynı zamanda toplantı salonlarının önüne yerleştirdiğimiz monitörler sayesinde toplantı bilgilerinin takibi de hızlıca yapılabiliyor.

Asansör üreticisi ve montaj firması ile yaptığımız çalışma sayesinde, asansör kat sinyalleri monitör içine aktarıldı. Uygulamaya dâhil ettiğimiz asansör yazılımımız ile asansörün elektronik sistemlerinden gelen bilgi ile DS yazılımı entegrasyonu sağlandı.  Böylelikle, Radisson Blu İstanbul Hotel Şişli misafirleri, asansörlerde dahi güncel bilgilere erişebiliyor. Tüm sistemimiz REZIDOR’un belirlemiş olduğu görsel standartlara uygun olarak çalışmaktadır.