DIGITAL SIGNAGE

Digital Signage, video, resim, menü, reklam, bilgi ve mesajların yayınlandığı online yönetilebilen bir yayın sistemidir. 

Digital Signage uygulamaları ağırlıklı olarak LCD, LED ve plazma ekranlarda kullanılmakta olup görüntü verebilen tüm cihazlar üzerinde kullanılabilir.

VİDEOWALL MENUBOARD

Videowall , birden fazla endüstriyel ekranın bir araya gelmesiyle oluşturulan çoklu ekran bütünüdür ve geniş kitlelere hitap etmek istenen bir çok alanda tercih edilmektedir. 

Videowall, kullanım alanı ve amacı açısından kullanıcılara sınırsız imkan sunmaktadır.

Videowall’u oluşturan ekranlar farklı amaçlarla kullanılabilir.

  • Ekranların tamamı tek bir ekran gibi kullanılabilir.
  • Her bir ekran birbirinden bağımsız olarak farklı içerik gösterebilir.
  • Ekranlar kendi aralarında gruplanabilir.
  • Ekranlar hareketli dizayn ve kurgular ile teknolojik tasarıma dönüşebilir.
DİJİTAL TOTEM KİOSK
  • 17” – 55” ölçülerindeki endüstriyel ekranların özel kabinler ile oluşturduğu dijital bilgi panolarıdır.
  • Totem ve kiosk uygulamaları çogunlukla reklam, duyuru, bilgilendirme, yönlendirme, karsılama, danışma ve interaktif uygulamalar amacıyla kullanılır.
  • Totem-Kiosk kasaları üzerinde logo, renk ve tasarım seçenekleri kullanıcı tercihle doğrultusunda özelleştirilebilir.
ASANSÖR BİLGİLENDİRME MONİTÖRLERİ

Asansör Bilgilendirme Monitörleri 19” – 24” ölçülerinde üretilebilmekte olup, sıva altı ve sıva üstü uygulamalarda kullanılabilmektedir.

Mimariye göre tamperli ve istenilen renkte üretilen boyalı cam veya mirror (ayna arkası) olarak uygulanabilmektedir. Asansör kabininden alınan data bağlantısı ile kat bilgisi ve diğer uyarılar ekran üzerinde gösterilebilmektedir.

ENDÜSTRİYEL MONİTÖRLER

Endüstriyel Monitörler 8” – 80” ölçülerinde üretilebilmekte olup, sıva altı ve sıva üstü uygulamalarda kullanılabilmektedir. Mimariye göre tamperli ve istenilen renkte üretilen boyalı cam veya mirror (ayna arkası) olarak uygulanabilmektedir. 

TOPLANTI VE BİLGİLENDİRME EKRANLARI

GEN Toplantı Bilgilendirme Ekranları, isim belirtme, etkinlik, uygulama ve program duyurma amaçlı birçok farklı alanda kullanılabilir.

Toplantı odalarının girişlerinde, toplantı saat ve konu içeriği paylaşımında, çok katılımcılı toplantılarda katılımcı isim ve pozisyonlarının belirtilmesinde, hastanelerde muayenehane kapı kenarlarında doktor ve hasta bilgisinin personel ve hastaya duyurulmasında kullanılmaktadır.